$14.43
$23.17
Compare Price
You save
$8.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1061254 Nipple (3/8"npt 3"l)
Item:
#1129406
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1061254 |
| Manufacturer Part # | 1061254 |
| Height | 0.5" |
| Width | 9.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1061254 Nipple (3/8"npt 3"l)
$14.43
$23.17
You save
$8.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1061254 Nipple (3/8"npt 3"l)
