$138.36
$222.03
Compare Price
You save
$83.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1071122 Faucet Add On 16"spt Leadfree
Item:
#1129163
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1071122 |
| Manufacturer Part # | 1071122 |
| Height | 2.5" |
| Width | 8.5" |
| Depth | 22" |
| Weight | 2.55 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1071122 Faucet Add On 16"spt Leadfree
$138.36
$222.03
You save
$83.67
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1071122 Length 16" Spout, Includes No Splash Aerator, Inlet 3/8" Npt Male, Outlet 3/8" Npt Female, Lead Free Y
