Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 1071128 Pre Rinse Wall Mt Leadfree
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1071128 |
| Manufacturer Part # | 1071128 |
| Height | 3.25" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 26.25" |
| Weight | 12.78 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1071128 Material Brass, Height 34", Includes Heavy Duty Swivel Arm Bracket, Water-saving, Spray Heads & Wall Bracket, Plating Chrome-plated, Inlet 1/2" Npt Male, Lead Free Y, Centers 8" Wall
