$98.28
$157.72
Compare Price
You save
$59.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1081006 Faucet Fountain 3/8" Leadfree
Item:
#1177677
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1081006 |
| Manufacturer Part # | 1081006 |
| Height | 2" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 1.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1081006 Faucet Fountain 3/8" Leadfree
$98.28
$157.72
You save
$59.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1081006 Material Brass, Plating Chrome-plated, Inlet 3/8" Npt Female, Lead Free Y
