$34.55
$55.44
Compare Price
You save
$20.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 11542 Hose Filler
Item:
#1326081
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 11542 |
| Manufacturer Part # | 11542 |
| Height | 3" |
| Width | 14" |
| Depth | 14" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 11542 Hose Filler
$34.55
$55.44
You save
$20.89
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 11542 5 Filler Hose With Garden Hose Inlet And Outlet. Ideal For, Filling Pails And Mop Buckets.
