$1.39
$2.24
Compare Price
You save
$0.85
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1171024 Bushing Hex 1/2 X 1/4"npt
Item:
#1177930
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1171024 |
| Manufacturer Part # | 1171024 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1171024 Bushing Hex 1/2 X 1/4"npt
$1.39
$2.24
You save
$0.85
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1171024 Outer Diameter 1/2", Inlet 1/4" Npt, Outlet 1/4" Npt
