Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1171025 Bushing Hex 1/2 X 3/8"npt
Item:
#1129856
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1171025 |
| Manufacturer Part # | 1171025 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Weight | 0.08 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1171025 Outer Diameter 1/2", Inlet 3/8" Npt, Outlet 3/8" Npt
