$0.80
$1.00
Compare Price
You save
$0.20
(20%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1211152 Glide Nail On Plst 3/4"p
Item:
#1821570
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1211152 |
| Manufacturer Part # | 1211152 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Canada |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1211152 Glide Nail On Plst 3/4"p
$0.80
$1.00
You save
$0.20
(20%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1211152 Glide Nail On Plst 3/4"p