$5.44
$8.00
Compare Price
You save
$2.56
(32%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1261926 Marker Shelf 6x1 1/4" Tan
Item:
#1178001
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1261926 |
| Manufacturer Part # | 1261926 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1.25" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
Private Label 1261926 Marker Shelf 6x1 1/4" Tan
$5.44
$8.00
You save
$2.56
(32%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1261926 Color Tan, Material Plastic, Length 6", 152 Mm, Width 1 1/4", 32 Mm, Note For Wire Shelves
