Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 1262114 Shelf Metro 21x60 Epoxy Adj
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1262114 |
| Manufacturer Part # | 1262114 |
| Height | 1.5" |
| Width | 21" |
| Depth | 60" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1262114 Length 60", 1524 Mm, Width 21", 533 Mm, Capacity 272 Kg, 600 Lbs, Coating Epoxy Green, Note Recommended For Coolers & Freezers
