Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 1321024 Roller 1"od 1/4 20 Nylon Tire
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1321024 |
| Manufacturer Part # | 1321024 |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1321024 Material Steel, Nylon Tire, Length 3/8" Stud, Width 7/32", 3/8" Overall, Outer Diameter 1", Thread 1/4-20 Removable Stud
