$92.02
$147.68
Compare Price
You save
$55.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1331218 Filter Oil 20.5x22.75 100 Pk
Item:
#1178237
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1331218 |
| Manufacturer Part # | 1331218 |
| Height | 3.5" |
| Width | 24" |
| Depth | 24.75" |
| Weight | 11.82 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1331218 Filter Oil 20.5x22.75 100 Pk
$92.02
$147.68
You save
$55.66
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1331218 Length 22 3/4", 578 Mm, Width 20 1/2", 521 Mm, Type Rectangle, Sold In Quantities Of Pack Of 100
