$43.74
$70.18
Compare Price
You save
$26.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1351188 Bend U F/ 1"od Tube S/s
Item:
#1178357
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1351188 |
| Manufacturer Part # | 1351188 |
| Height | 1" |
| Width | 5" |
| Depth | 9.25" |
| Weight | 0.75 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1351188 Bend U F/ 1"od Tube S/s
$43.74
$70.18
You save
$26.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1351188 Material Stainless Steel, Size 8" Centers, Outer Diameter 1" Tubing
