$23.62
$37.90
Compare Price
You save
$14.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 135776 Caster Threaded 3/4 Thread Length 1 1/4
Item:
#1824189
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 135776 |
| Manufacturer Part # | 135776 |
| Height | 2" |
| Width | 5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 1.76 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 135776 Caster Threaded 3/4 Thread Length 1 1/4
$23.62
$37.90
You save
$14.28
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 135776 Caster Threaded 3/4 Thread Length 1 1/4