$77.80
$103.00
Compare Price
You save
$25.20
(24%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1421479 Pole Extension 13' 2 Section
Item:
#1178533
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1421479 |
| Manufacturer Part # | 1421479 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 83.5" |
| Weight | 1.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Germany |
| Product Type | OEM |
Private Label 1421479 Pole Extension 13' 2 Section
$77.80
$103.00
You save
$25.20
(24%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1421479 Length 13 Extended, 3962 Mm Extended, Type 2-section Pole
