$117.12
$187.94
Compare Price
You save
$70.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 1481242 Shelf Ref16"d X21 9/16"w Lft
Item:
#1822005
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1481242 |
| Manufacturer Part # | 1481242 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 1481242 Shelf Ref16"d X21 9/16"w Lft
$117.12
$187.94
You save
$70.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1481242 Shelf Ref16"d X21 9/16"w Lft