Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 1591040 Tool Vacuum Combo Rug & Floor
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 1591040 |
| Manufacturer Part # | 1591040 |
| Height | 2.75" |
| Width | 6" |
| Depth | 10.75" |
| Weight | 1.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 1591040 Color Black Plastic, Material Steel Underplate, Length 10 3/4", 273 Mm, Width 3 1/2", 89 Mm, Plating Chrome-plated
