$212.26
$340.64
Compare Price
You save
$128.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 2142027 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"
Item:
#1321362
Technical details
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2142027 |
| Manufacturer Part # | 2142027 |
| Height | 2.15" |
| Width | 12" |
| Depth | 17.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Private Label 2142027 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"
$212.26
$340.64
You save
$128.38
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2142027 Gasket Door 17 1/8" X 29 1/4"