$23.88
$30.12
Compare Price
You save
$6.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 21815537 Basket Fry (12 1/8 X 6 5/ 16") X4272 Ed Don Red
Item:
#1289472
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 21815537 |
| Manufacturer Part # | 21815537 |
| Height | 14.25" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 24.5" |
| Weight | 11.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 21815537 Basket Fry (12 1/8 X 6 5/ 16") X4272 Ed Don Red
$23.88
$30.12
You save
$6.24
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 21815537 Basket Fry (12 1/8 X 6 5/ 16") X4272 Ed Don Red