$36.91
$46.54
Compare Price
You save
$9.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 21815539 Basket Fry 13x12 1/4" Fh X4514 Ed Don Rd Vnl Hnd
Item:
#1289474
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 21815539 |
| Manufacturer Part # | 21815539 |
| Height | 8.25" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 25.25" |
| Weight | 12.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 21815539 Basket Fry 13x12 1/4" Fh X4514 Ed Don Rd Vnl Hnd
$36.91
$46.54
You save
$9.63
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 21815539 Basket Fry 13x12 1/4" Fh X4514 Ed Don Rd Vnl Hnd