Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 23132 16in X 16in Hood Filter Captrate Solo
Item:
#1822860
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 23132 |
| Manufacturer Part # | 23132 |
| Height | 2" |
| Width | 16" |
| Depth | 16" |
| Weight | 8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 23132 16in X 16in Hood Filter Captrate Solo
$171.51
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 23132 16in X 16in Hood Filter Captrate Solo