Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 2371154 Fan Blade
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2371154 |
| Manufacturer Part # | 2371154 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 8" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2371154 Aluminum Condenser Fan Blade, ( For Unit Bearing Motors W/ 1/4"-20 Threaded Shaft ), Size Dia 8", Rotation Ccw, No. Of Blades 5, Blade Pitch 20 Degrees, Rotation When Facing Air Discharge., Beverage Air Dw49 Dw64 Dw79 Dw94 Ef24 Ef24-1ahs, Ef241ah 0001rcn Ef48 Ef74 Er24 Er48 Er74 Pf24 Pf48, Pf74 Pr24 Pr48 Pr74 Prf24-24 Prf48-24 Pri1 Pri2, Prt1 Prt2 Pw24 Pw48 Sf34
