$52.95
$84.99
Compare Price
You save
$32.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 25301 Gasket 15 1/2 X 35 Nor
Item:
#1822884
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 25301 |
| Manufacturer Part # | 25301 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.1 lbs |
| Weight | 1.1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 25301 Gasket 15 1/2 X 35 Nor
$52.95
$84.99
You save
$32.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 25301 Gasket 15 1/2 X 35 Nor