Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 2531389 Cord 12 3 Soow(per Ft)
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2531389 |
| Manufacturer Part # | 2531389 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.24 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2531389 Color Black, Material Copper, Length 1,305 Mm, Voltage 600 V Ac, Amp 20, Gauge 12, Coating Rubber, Oil And Water Resistant, Outer Diameter 9/16", 14 Mm, Type 3 Wires (black White Green), Sold In Quantities Of Per 1 Foot
