$14.01
$22.48
Compare Price
You save
$8.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 2531558 Light Indicator Red 120 Volt
Item:
#1321626
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2531558 |
| Manufacturer Part # | 2531558 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 2531558 Light Indicator Red 120 Volt
$14.01
$22.48
You save
$8.47
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2531558 Light Indicator Red 120 Volt