$54.16
$86.90
Compare Price
You save
$32.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 25349 Gasket 23 7/8x29 7/8 Del
Item:
#1822988
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 25349 |
| Manufacturer Part # | 25349 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1.63 lbs |
| Weight | 1.63 |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 25349 Gasket 23 7/8x29 7/8 Del
$54.16
$86.90
You save
$32.74
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 25349 Gasket 23 7/8x29 7/8 Del