$0.97/Foot
$1.56
Compare Price
You save
$0.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 2539003 Wire Hi Temp #14 Wht (per Foot)
Item:
#1822991
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2539003 |
| Manufacturer Part # | 2539003 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 2539003 Wire Hi Temp #14 Wht (per Foot)
$0.97/Foot
$1.56
You save
$0.59
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2539003 Wire Hi Temp #14 Wht (per Foot)