Free Shipping
Free Shipping
$402.10
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 25431 Gasket 27 1/4 X 21 3/4 D
Item:
#1822998
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 25431 |
| Manufacturer Part # | 25431 |
| Height | 3" |
| Width | 9" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.16 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 25431 Gasket 27 1/4 X 21 3/4 D
$402.10
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 25431 Gasket 27 1/4 X 21 3/4 D