$14.58/Box
$23.40
Compare Price
You save
$8.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261051 Machine Screw(bx 100) 10 24 X 1 Phl Rd 18 8 Ss
Item:
#1179956
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261051 |
| Manufacturer Part # | 261051 |
| Height | 1" |
| Width | 0.42" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.81 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261051 Machine Screw(bx 100) 10 24 X 1 Phl Rd 18 8 Ss
$14.58/Box
$23.40
You save
$8.82
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261051 Round Head Phillips Machine Screw (bx 100), 10-24 X 1" 18-8 Stainless Steel
