$37.39/Pack
$60.00
Compare Price
You save
$22.61
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261062 Cap Screw (bx 100) 5/16 18x3/4 Hhcs 18 8 Ss
Item:
#1179882
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261062 |
| Manufacturer Part # | 261062 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.31" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 2.47 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261062 Cap Screw (bx 100) 5/16 18x3/4 Hhcs 18 8 Ss
$37.39/Pack
$60.00
You save
$22.61
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261062 Stainless Steel Cap Screw (bx Of 100) 5/16"-18 X 3/4", Hex Head 304 Ss
