$2.29
$3.68
Compare Price
You save
$1.39
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261106 Orifice (46)
Item:
#1135620
5+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261106 |
| Manufacturer Part # | 261106 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261106 Orifice (46)
$2.29
$3.68
You save
$1.39
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261106 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #46, Imperial Broiler Icma-24 Icma-36 Icma-48 Icma-60, Icma-72 Isb-24
