- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 261112 Orifice (52)
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261112 |
| Manufacturer Part # | 261112 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261112 Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #52, American Range Armg Artg, Imperial Oven Series Ir W/convection Oven.(lp), Southbend Griddle Sgs, Star Fryer 215b 615f, Star Griddle For Lp 824 836 848 860 872 (m/t/ts/tschs)
