$2.89
$4.64
Compare Price
You save
$1.75
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261123 Orifice (63)
Item:
#1135455
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261123 |
| Manufacturer Part # | 261123 |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261123 Orifice (63)
$2.89
$4.64
You save
$1.75
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261123 Hood Orifice 3/8"-27 W/ #63 Hole 1/2" Long, Star Fryer 215b 216 615f
