$4.98/Box
$8.00
Compare Price
You save
$3.02
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261155 Flat Washer (bx 100) #10 Sae 18 8 Ss
Item:
#1179891
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261155 |
| Manufacturer Part # | 261155 |
| Height | 1.25" |
| Width | 2" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261155 Flat Washer (bx 100) #10 Sae 18 8 Ss
$4.98/Box
$8.00
You save
$3.02
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261155 Stainless Steel (18-8) Flat Washer 100/bx, Size 10
