$141.87
$227.68
Compare Price
You save
$85.81
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261339 Meat Grip Assembly
Item:
#1179903
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261339 |
| Manufacturer Part # | 261339 |
| Height | 5" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 7.5" |
| Weight | 2.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261339 Meat Grip Assembly
$141.87
$227.68
You save
$85.81
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261339 Aluminum Meat Grip Assembly W/handle, Hobart Slicer 1612 1712
