$0.97
$1.23
Compare Price
You save
$0.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261395 Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cc
Item:
#1135741
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261395 |
| Manufacturer Part # | 261395 |
| Height | 0.1" |
| Width | 2" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261395 Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cc
$0.97
$1.23
You save
$0.26
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261395 Brass Male Connector 1/8" Mpt X 3/16" Cct Nut & Ferrule.
