Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 261472 Air Shutter 2 1/2"
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261472 |
| Manufacturer Part # | 261472 |
| Height | 0.12" |
| Width | 0.98" |
| Depth | 0.99" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261472 2-3/4" Od Air Shutter For Cast Iron Burner, Type Double Plate 2 Slots Fits Burner 2-1/2" Dia, 7/16" Hole Size W/ Locking Ears., For Same W/ Larger 9/16" Hole Use # 26-1515 Air Shutter., Rankin-delux Series Drb Rb-8, Vulcan Vccb, Wolf Broiler Scb, Grill, Oven F Fs R Wtr
