$28.21/Pack
$45.28
Compare Price
You save
$17.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 261731 Insert (pkg Of 50) 10 32
Item:
#1179921
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 261731 |
| Manufacturer Part # | 261731 |
| Height | 4" |
| Width | 3" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | ??? |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 261731 Insert (pkg Of 50) 10 32
$28.21/Pack
$45.28
You save
$17.07
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 261731 Thread Insert Conversion Tool Kit Inserts 50/pk, Insert Size 10-32
