Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 262044 Orifice Lp
| Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 262044 |
| Manufacturer Part # | 262044 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 262044 Lp Pilot Orifice .010 1/4", , For H910 # 51-1259 Pilot Burner, Anets Fryer Mx14(aa D E Eg)., Market Forge Skillet, , For # 51-1308 Spark Pilot, Cleveland Steamer Model 24cga10 24cgf10, Southbend Griddle Sge
