Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 264106 Fan Blade
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 264106 |
| Manufacturer Part # | 264106 |
| Height | 2" |
| Width | 10" |
| Depth | 10" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 264106 Aluminum Condenser Fan Blade, ( For Unit Bearing Motors W/ 1/4"-20 Threaded Shaft ), Size Dia 10", Rotation Cw, No. Of Blades 5, Blade Pitch 22 Degrees, Rotation When Facing Air Discharge.
