$81.22/Set
$130.34
Compare Price
You save
$49.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 264706 Caster Kit 5inx1in Stem
Item:
#1333783
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 264706 |
| Manufacturer Part # | 264706 |
| Height | 5" |
| Width | 5" |
| Depth | 10" |
| Weight | 8.34 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 264706 Caster Kit 5inx1in Stem
$81.22/Set
$130.34
You save
$49.12
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 264706 Caster Kit 5inx1in Stem
