$69.51
$111.55
Compare Price
You save
$42.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 265926 Swivel Spout 12" Double Jointed
Item:
#1180859
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 265926 |
| Manufacturer Part # | 265926 |
| Height | 1" |
| Width | 8" |
| Depth | 15" |
| Weight | 1.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 265926 Swivel Spout 12" Double Jointed
$69.51
$111.55
You save
$42.04
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 265926 Encore, Low Lead
