Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 266195 Lock Cylinder S/s Face
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 266195 |
| Manufacturer Part # | 266195 |
| Height | 0.75" |
| Width | 1" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.18 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 266195 Material Stainless Steel, Weight .183 Lb, Length 1-7/16", 37 Mm, Includes 2 Keys, Type 180 Degrees Cam Action, Panel Or Door Maximum Thickness 15/16"
