Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 266214 Hinge Lift Off Left S/s
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 266214 |
| Manufacturer Part # | 266214 |
| Height | 0.25" |
| Width | 1" |
| Depth | 2" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 266214 Material Stainless Steel, Weight .066 Lb, Width 1-1/4" Overall, 32 Mm Overall, Height 2", 51 Mm, Gauge 16, Outer Diameter 1/8" Pin, 3 Mm Pin
