Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 26784 Orifice
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 26784 |
| Manufacturer Part # | 26784 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.12" |
| Depth | 0.25" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 26784 # 53 Orifice, Thread 16-36 Uns Measures .265" Od (6.74 Mm Od), This Is A Special Thread., Vulcan Fryer 7891g 7892g Hf91g Hf92g
