$4.98
$8.00
Compare Price
You save
$3.02
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 2762023 Plug Cover (l3d L3s)
Item:
#1138424
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 2762023 |
| Manufacturer Part # | 2762023 |
| Height | 1" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 2762023 Plug Cover (l3d L3s)
$4.98
$8.00
You save
$3.02
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 2762023 Color Gray, Material Plastic, Width 2 3/4", 70 Mm, Depth 2 7/16", 62 Mm
