$1.64
$2.63
Compare Price
You save
$0.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 281180 Stud Mount Leg
Item:
#1138151
25+ bought in past months
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 281180 |
| Manufacturer Part # | 281180 |
| Height | 1" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Taiwan |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 281180 Stud Mount Leg
$1.64
$2.63
You save
$0.99
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 281180 Leg Stud Mount, Black 1"h X 13/16" Hex (stud Size) 1/4"-20 Plastic, Round Foot Adj 1/2"
