$56.25
$90.28
Compare Price
You save
$34.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 303406 Valve Ball (3/8" Npt)
Item:
#1569378
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 303406 |
| Manufacturer Part # | 303406 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 303406 Valve Ball (3/8" Npt)
$56.25
$90.28
You save
$34.03
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 303406 Valve Ball (3/8" Npt)