Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Private Label 31903 Globe High Temp
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 31903 |
| Manufacturer Part # | 31903 |
| Height | 4" |
| Width | 4" |
| Depth | 7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 31903 Shatterproof High Temperature Glass Globe With Teflon, Coating. Easy To Clean Fits Standard Fixtures And Meets, All Health Codes.
