Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Private Label 32539 Dark Brown Beard Net Rg Size Regular 100/pack
Item:
#1891281
Technical details
| Fits with Manufacturer | Private Label |
|---|---|
| Model Number | 32539 |
| Manufacturer Part # | 32539 |
| Height | 11" |
| Width | 3.5" |
| Depth | 8.25" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | Non-OEM |
Private Label 32539 Dark Brown Beard Net Rg Size Regular 100/pack
About this item
Product Details
Product Details
Private Label 32539 Dark Brown Beard Net Rg Size Regular 100/pack